Akademia Badmintona Radców Prawnych Warszawa

AKADEMIA BADMINTONA OIRP WARSZAWA

Akademia Badmintona Radców Prawnych zaprasza wszystkich Radców Prawnych oraz aplikantów radcowskich na treningi grupowe poprowadzone przez trenerów szkoły badmintona Badmintomania!.

W zajęciach mogą wziąć udział zarówno osoby, które dopiero chciałby rozpocząć swoją przygodę z badmintonem oraz te, które wcześniej trenowały badmintona. Na zajęciach gramy, uczymy się techniki uderzeń i pracy nóg w badmintonie, taktyki gier pojedynczych i podwójnych, a przede wszystkim mamy dużą dawkę zdrowego ruchu!

TERMINY TRENINGÓW:

KOSZT

Członkowie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie mają specjalne rabaty na zajęcia badmintona i sprzęt sportowy w Sklepie Badmintomania! Spytaj o cenę zajęć wysyłając do na maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Liczba miejsc w grupach jest ograniczona! W związku z powyższym o dopisaniu do grupy decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPISY

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zajęciami badmintona, proszę o przesłanie e-maila z tytułem "Akademia Badmintona OIRP" zawierającego Państwa: imię, nazwisko, telefon kontaktowy oraz adres email na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest zgłoszenie mailowe, podanie wybranego okresu treningów oraz wpłata na poniższe konto:

Badmintomania, Anna Ciok

28 1050 1025 1000 0090 9150 5587

w tytule należy podać "dzień zajęć, godzinę, imię i nazwisko, OIRP".

KONTAKT

Adam Ciok

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 513 280 281