Akademia Badmintona Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie

AKADEMIA BADMINTONA ORA WARSZAWA

Akademia Badmintona Okręgowej Rady Adwokackiej powstała dzięki współpracy Komisji Kultury Sportu i Turystyki Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie i Szkoły badmintona Badmintomania!

Akademia Badmintona ORA zaprasza wszystkich obecnych i przyszłych miłośników badmintona. Podczas treningów grupowych można będzie nie tylko nauczyć się gry od podstaw, poznać zasady i etykietę tego sportu, ale też pod okiem instruktora doskonalić posiadane już umiejętności. Treningi są przeznaczone zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Treningi są poprowadzone przez trenerów szkoły badmintona Badmintomania!

TERMINY TRENINGÓW:

  • poniedziałek w godz. 20:05-21:00 i 21:05-22:00 w hali przy ul. Siemieńskiego 6,
  • piątek w godz. 19:05-20:00 w hali przy ul. Solec 71.

KOSZT

Członkowie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie mają specjalne rabaty na zajęcia badmintona i sprzęt sportowy w Sklepie Badmintomania! Spytaj o cenę zajęć wysyłając do na maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Liczba miejsc w grupach jest ograniczona! W związku z powyższym o dopisaniu do grupy decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPISY

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani szkoleniem, proszę o przesłanie e-maila z tytułem "Akademia Badmintona ORA" zawierającego Państwa: imię, nazwisko, telefon kontaktowy oraz adres email na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest zgłoszenie mailowe, podanie wybranego okresu treningów oraz wpłata na poniższe konto:

Badmintomania, Anna Ciok

28 1050 1025 1000 0090 9150 5587

w tytule należy podać "dzień zajęć, godzinę, imię i nazwisko, ORA".

KONTAKT

Adam Ciok

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 513 280 281