Badminton AZS Uniwersytet Warszawski - sekcja dzieci

AZS Uniwersytet Warszawski - sekcja badmintona dla dzieci

Sekcja badmintona dla dzieci klubu AZS Uniwersytet Warszawski jest prowadzona przez trenerów Badmintomanii! od 2010 roku. Trenerem głównym sekcji jest Anna Ciok (Szymańska).

Na początku istnienia sekcji dzieci trenowały raz/dwa razy w tygodniu, aktualnie treningi grupowe jak i indywidualne w ramach sekcji klubu AZS Uniwersytet Warszawski odbywają się 6 razy w tygodniu. Dzieci trenujące w sekcji biorą regularny udział w licencjonowanych turniejach badmintona organizowanych przez Polski Związek Badmintona, obozach badmintona w Polsce i zagranicą, a najlepsi zawodnicy uczestniczą również w zgrupowaniach polskiej kadry narodowej w badmintonie.

Sekcja badmintona AZS UW współpracuje również z zespołem trenerów i fizjoterapeutów z Puchała & Cybulski PHYSICAL SUCCESS (PCPS). Dzięki współpracy z PCPS możemy jeszcze lepiej zadbać o zdrowy i stały rozwój motoryczny naszych zawodników.

Profesjonalne treningi wzorowane na duńskim systemie szkolenia, doświadczona kadra trenerska i zaangażowanie zawodników, pozwalają AZS Uniwersytet Warszawski na zdobywania medali na ważnych regionalnych i krajowych imprezach sportowych.

Sukcesy naszych dzieci i inne aktualności związane z sekcją badmintona na Uniwersytecie Warszawskiem można śledzić na Fanpage'u Badminton AZS Uniwersytet Warszawski.

Jeżeli chciałbyś, żeby Twoje dziecko dołączyło do sekcji badmintona AZS Uniwersytet Warszawskie prosimy o kontakt z trenerem głównym - Anna Ciok +48 791 850 827 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Sponsorami sekcji badmintona klubu AZS Uniwersytet Warszawski są CHE Finance, Soflab i Casada Polska!.

Niektóre sukcesy dzieci z AZS Uniwersytet Warszawski:

sezon 2018:

sezon 09-12.2017:

sezon 2016/2017:

sezon 2015/2016: