Klub badmintona AZS Uniwersytet Warszawski - dzieci

Klub badmintona dla dzieci - AZS UW Warszawa

Sekcja badmintona dla dzieci w klubie AZS Uniwersytet Warszawski jest prowadzona przez trenerów Badmintomanii! od 2010 roku. Trenerem głównym sekcji jest dr Anna Ciok (Szymańska).

Na początku istnienia klubu badmintona dla dzieci AZS UW treningi odbywały się raz/dwa razy w tygodniu, aktualnie treningi grupowe jak i indywidualne w ramach klubu badmintona odbywają się 6 razy w tygodniu. Dzieci trenujące w klubie biorą regularny udział w licencjonowanych turniejach badmintona organizowanych przez Polski Związek Badmintona, obozach badmintona w Polsce i zagranicą, a najlepsi zawodnicy uczestniczą również w zgrupowaniach polskiej kadry narodowej w badmintonie.

Klub badmintona AZS UW współpracuje również z zespołem trenerów i fizjoterapeutów z Puchała & Cybulski PHYSICAL SUCCESS (PCPS). Dzięki współpracy z PCPS możemy jeszcze lepiej zadbać o zdrowy i stały rozwój motoryczny naszych zawodników.

Profesjonalne treningi wzorowane na duńskim systemie szkolenia, doświadczona kadra trenerska i zaangażowanie zawodników, pozwalają AZS Uniwersytet Warszawski na zdobywania medali na ważnych regionalnych i krajowych imprezach sportowych.

Sukcesy naszych dzieci i inne aktualności związane z klubem badmintona na Uniwersytecie Warszawskiem można śledzić na Fanpage'u Badminton AZS Uniwersytet Warszawski.

Jeżeli chciałbyś, żeby Twoje dziecko dołączyło do klubu badmintona AZS Uniwersytet Warszawskie prosimy o kontakt z trenerem głównym - Anna Ciok +48 791 850 827 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Sponsorami klubu badmintona klubu AZS Uniwersytet Warszawski są CHE Finance, Soflab i Casada Polska!.

Niektóre sukcesy dzieci z AZS Uniwersytet Warszawski:

rok 2021:

rok 2020:

rok 2019:

rok 2018:

sezon 09-12.2017:

sezon 2016/2017:

sezon 2015/2016: