Marta Styczyńska z naszego klubu badmintona w Warszawie została Mistrzynią Polski w grze mieszanej na Mistrzostwach Polski Młodzików Młodszych!

Zawodnik klubu AZS Uniwersytet Warszawski Mistrzem Polski

Z przyjemnością informujemy, że zawodniczka klubu badmintona dla dzieci AZS Uniwersytet Warszawski - Marta Styczyńska, wraca z Mistrzostw Polski Młodzików Młodszych w Badmintonie ze złotym medalem w grze mieszanej!

Marta Styczyńska prowadzona przez trenerkę Badmintomanii! i AZS Uniwersytet Warszawski - Annę Ciok, została Mistrzem Polski Młodzików w grze mieszanej w parze z Piotrkiem Tomaszewskim (UKS Morawica)! Mistrzostwa rozgrywane były w Białymstoku w dniach 19-21.05.2017 r.

Warto podkreślić, że Marta musiała rywalizować nie tylko ze swoimi rówieśnikami, ale również z o rok starszymi zawodnikami i zawodniczkami.

Z klubu AZS Uniwersytet Warszawski w Mistrzostwach brali udział również Joanna Kulawiak, Hanna Niczyporuk i Sonia Żwan. Asia w parze z Martą dotarły do ćwierćfinału w grze podwójnej kobiet. Asia w parze z Janem Franczakiem (UKS Morawica) po pierwszym wygranym meczu, niestety przegrali w drugiej rundzie z rozstawioną z numerem 1 parą z Kędzierzyna-Koźle. Hania i Sonia startowały tylko w grze podwójnej gdzie po bardzo widowiskowym meczu musiały uznać wyższość starszych zawodniczek.

Wyniki z Mistrzostw Polski Młodzików Młodszych 2017 można znaleźć w serwisie Tournamentsoftware

Dziękujemy CHE Finance, Wisiński Przewozy Autokarowe i Casada Polska za wsparcie oraz Puchała & Cybulski Physical Success za pomoc w przygotowaniu motorycznym!

Zawodnik AZS Uniwersytet Warszawski Mistrzem Polski w grze mieszanej młodzików młodszych