Czy trenujemy badmintona w Warszawie podczas wakacji? TAK! TRENUJEMY CAŁY ROK

Treningi badmintona w Warszawie przez cały rok

Jak co roku przypominamy, że nasze treningi będą odbywać się również w wakacje! Nie musisz robić przerwy od swojej ulubionej gry - dołącz do nas w dowolnym momencie.  

WAKACYJNE TRENINGI DLA DOROSŁYCH 

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym graczem, czy już masz doświadczenie, nasze zajęcia są dla każdego. Skupimy się na rozwijaniu podstawowych umiejętności, technice uderzeń, pracy nóg oraz kondycji fizycznej. W wakacje nie ma dedykowanych grup dla dzieci, ale starszą młodzież zapraszamy na treningi dla dorosłych.

ELASTYCZNY GRAFIK

Wybierz dogodny dla siebie termin - nasze zajęcia odbywają się w różnych lokalizacjach w Warszawie przez cały tydzień. Sprawdź grafik na naszej stronie lub skontaktuj się z nami, aby znaleźć odpowiednią grupę. Jeżeli kiedyś nie będziesz mógł być na treningu swojej grupy możesz odrobić zajęcia w innym terminie.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

Chcesz dołączyć? Wyślij maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z zapytaniem o dostępność miejsc. 

Z nami badminton to czysta przyjemność - również w wakacje!

KONTAKT

Adam Ciok

Telefon: +48 513 280 281

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GRAFIK ZAJĘĆ