Zajęcia grupowe badmintona dla dzieci

TRENINGI BADMINTONA DLA DZIECI

Badmintomania! we współpracy z AZS Uniwersytet Warszawski stworzyła klub badmintona dla dzieci z myślą o najmłodszych zawodnikach naszej szkoły. Prowadzimy zajęcia dla dzieci już od 6 roku życia!

Trening dzieci charakteryzuje się określonymi cechami. W żadnym wypadku nie przypomina w swej długości i intensywności treningu dorosłych, ponieważ młodzi sportowcy muszą trenować zgodnie z poziomem ich rozwoju. Zajęcia w naszej szkole dostosowane są do wieku oraz rozwoju motorycznego dziecka.

Dla dzieci w wieku 6-8 lat stworzyliśmy specjalny program mini badmintona “Badminton dla Maluchów”. Program ten to przede wszystkim dużo atrakcyjnych zabaw i gier dla dzieci. Został stworzony przez trenerów Badmintomanii w oparciu o duński i francuski program mini badmintona. Program łączy ćwiczenia ogólnorozwojowe z nauką gry w badmintona.

Dla starszych dzieci prowadzimy zajęcia w oparciu o duńskie metody nauczania, zawsze mając na uwadze wiek, rozwój fizyczny i motoryczny dziecka.

W ramach treningów klubu badmintona dla dzieci znajdzie się miejsce zarówno dla dzieci, które chcą grać w badmintona rekreacyjnie, oraz dla tych, którzy chcą trenować więcej niż raz w tygodniu i startować w turniejach ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Dzieci startujące w turniejach rozgrywanych w ramach kalendarza Polskiego Związku Badmintona reprezentują klub badmintona AZS Uniwersytet Warszawski pod przewodnictwem trenera głównego Anny Ciok (Szymańskiej).

Badmintomania! szkoła badmintona w WarszawieLogo AZS Uniwersytet Warszawski Badminton

Sukcesy naszych dzieci i inne informacje związane z klubem badmintona na Uniwersytecie Warszawskiem można znaleźć w zakładce klub badmintona dla dzieci AZS Uniwersytet Warszawski.

Sponsorami klubu badmintona klubu AZS Uniwersytet Warszawski są CHE Finance, Soflab i Casada Polska!.

Na zajęciach w Warszawie zapewniamy rakiety i lotki.

Gwarantujemy stworzenie podczas treningu atmosfery radości i otwartości oraz prawidłowy rozwój fizyczny dziecka!