Zajęcia grupowe badmintona dla dorosłych

TRENINGI GRUPOWE BADMINTONA

W naszej akademii badmintona znajdziesz 3 rodzaje treningów grupowych, które prowadzimy na terenie Warszawy:

  • ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH

Prowadzimy grupowe zajęcia badmintona na wszystkich poziomach zaawansowania. Osobom rozpoczynającym przygodę z badmintonem gwarantujemy szybkie opanowanie podstawowych uderzeń, a graczom którzy już nie raz trzymali rakietę w rękach - doskonalenie nabytych umiejętności. Na treningach grupowych dla dorosłych oprócz ćwiczeń nad techniką i taktyką, oczywiście gramy też ligi oraz gry pojedyncze i podwójne.

  • ZAJĘCIA DLA DZIECI

Praca z najmłodszymi to ogromne wyzwanie dla klubów sportowych. Nie wszyscy wiedzą, że trening dla dzieci charakteryzuje się ściśle określonymi cechami, a program szkoleniowy powinien być dostosowany do rozwoju psychofizycznego dziecka. Nasi trenerzy to prawdziwi specjaliści! Posiadają wykształcenie nie tylko sportowe, lecz także pedagogiczne i od lat prowadzą zajęcia sportowe z dziećmi. Ich umiejętności i doświadczenie są gwarancją zbilansowanego treningu w pełni dostosowanego do indywidualnego rozwoju Twojego dziecka.

  • ZAJĘCIA RODZINNE

Rodzicom, którzy chcieliby aktywnie spędzić czas ze swoimi dziećmi dedykowane są specjalne zajęcia rodzinne. Ze względu na swój osobliwy charakter – równoległe prowadzenie treningu dla dwóch skrajnych grup wiekowych – zajęcia te od początku istnienia szkoły cieszą się dużą popularnością. Osobny trener dla dzieci i osobny dla dorosłych to gwarancja udanego treningu, dostosowanego zarówno dla starszych, jak i młodszych uczestników.

Wszystkie treningi grupowe w Warszawie opierają się na doskonaleniu najważniejszych elementów badmintona - techniki uderzeń i pracy nóg, a także na rozwijaniu umiejętności taktycznych. Oprócz tego klub badmintona Badmintomania! co zajęcia dostarcza naszym uczestnikom dużą dawkę zdrowego i bezkontuzyjnego ruchu. Dzięki licznym szkoleniom (nie tylko w Polsce, lecz także zagranicą) jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom zajęcia badmintona na najwyższym światowym poziomie!

DO TRENINGÓW MOŻNA DOŁĄCZYĆ W DOWOLNYM DNIU MIESIĄCA!

Prowadzimy zajęcia w języku polskim i angielskim.

Koszt za pierwsze próbne zajęcia podany jest w cenniku.

Koszt miesięcznego uczestnictwa w treningach podany jest w grafiku zajęć.

Trenujemy z podziałem na małe podgrupy, w zależności od poziomu zaawansowania.