Badmintomania! - szkoła badmintona w Warszawie

OPINIE - co o nas piszą?

Jesteś ciekawy opinii na nasz temat?

Albo byłeś na naszym treningu, turnieju lub obozie i chcesz się podzielić swoją opinią z innymi?

Koniecznie zobacz nasze opinie na: 

Cieszymy się z tak wielu ciepłych słów i pozytywnych opinii, których część z największą przyjemnością prezentujemy poniżej.

„Mega fachowi, zaangażowani trenerzy, litry potu,dużo zabawy, progres umiejętności, ciekawi ludzie, a przede wszystkim dużo badmintona!”

Paweł Jaskólski

„Pełen profesjonalizm, świetni, zaangażowani trenerzy z międzynarodowym doświadczeniem. Plus kapitalna atmosfera, którą tworzą zarówno ludzie, którzy przychodzą na treningi, jak i cały zespół trenerski.”

Łukasz Jadczak

„Trenowałem u wielu trenerów, ale żaden nie widzi tak dużo jak Adaś. Dążenie do perfekcji zawodnika jest u niego niesamowite. Jak już wydaje Ci się, że opanowałeś jakiś element, to trener zawsze znajdzie coś co trzeba poprawić. Zatem uważajcie. Jak już zaczniecie trenować, to nie ma szans, aby przerwać. No i niestety schudniecie. Jak jestem u teściowej, to mam trzy ciasta do wyboru, aby tylko przytyć....”

Najlepszy Szwagier

„Loved every minute on court and off court. Hard work and fun, very cool coaching team and a great learning experience. Love it and I am back again for summer time to train :)”

Maciej Błaszczuk

„Polecam... solidny rzetelny partner biznesowy.”

Paweł Karmelita

„Uwaga na tych trenerów!!!! Zmieniają życie swoich zawodników! Na szczęście na wielki plus! Dzięki nim w badmintona gra już cała moja rodzina, a niektórzy z jej członków ( z męskiej odnogi) zaczynają śnić o międzynarodowych sukcesach w tej dyscyplinie :) . Są naprawdę super - profesjonalni, pełni życia i radości a przy tym traktujący każdego zawodnika indywidualnie i na miarę jego potrzeb i możliwości ( co też jest dla mnie oznaka profesjonalizmu). Polecam zajęcia z Badmintomanią absolutnie wszystkim bez względu na wiek, kondycję i stopień umiejętności. Dla nas badminton stał się taką samą składową życia jak wieczorne mycie zębów ( czyli nie ma nas na treningach tylko jak jest dzień dziecka :). Dziękujemy i z przyjemnością, lekką ręką, z czystym sumieniem, wystawiamy trenerom tłustą szóstkę na koniec roku :)!”

Tri Kolor

„Najwspanialsza szkoła badmintona na świecie, z zaangażowanymi, profesjonalnymi, a do tego przefajnymi trenerami :)”

Karolina Zbytniewska

„Bardzo podoba mi się organizacja turniejów Badmintomanii, z turnieju na turniej coraz lepsza :) Atmosfera jest rodzinna, spokojnie można zabrać ze sobą dzieci, nawet te kilkumiesięczne :) Jest dużo grania, w każdej kategorii gra o każde miejsce! Treningi z kolei są urozmaicone, o zróżnicowanej intensywności, dostosowane do poziomu i możliwości grających. Polecam! :)”

Kamila Czaińska

„Świetna szkoła bo tworzą ją świetne osoby ”

Daniel Perła G

„Chcesz zacząć zabawę z badmintonem a może chcesz ją kontynuować? Bardzo dobrze trafiłeś. Pełen profesjonalizm, poziom trenerski na bardzo wysokim poziomie, bardzo dobre warunki do treningów, treningi dostosowane do poziomu każdego uczestnika i co bardzo ważne... baaardzo miła atmosfera. Swoje umiejętności zweryfikujesz na regularnie odbywających się turniejach Badmintomanii. A sportowa rywalizacja połączona z tradycyjnym losowaniem nagród to coś fajnego. :) Obozy... to kolejna inicjatywa Badmintomanii okraszona wieloma treningami, która łączy ze sobą ciągłe doskonalenie umiejętności ze wspólnym wypoczynkiem i integracją uczestników. Polecam!!!!”

Piotr Góral

„Profesjonalnie, nowocześnie, twórczo. Świetna szkoła bo świetni trenerzy!”

Majka Lena

„Tak właśnie wygląda profesjonalny badminton! Super wyszkoleni i profesjonalni trenerzy z ogromnym doświadczeniem, nowoczesne metody nauczania, fantastyczne treningi dostosowane do wieku i potrzeb, a do tego turnieje, w których każdy może wziąć udział i obozy szkoleniowe dla wszystkich pasjonatów badmintona. Miła atmosfera, indywidualne podejście. POLECAM :)”

Mary Adynowska

„Fantastyczna atmosfera na zajęciach i motywacja do treningu. Do tego profesjonalne podejście i międzynarodowe doświadczenie Trenerów. Jeżeli trenować badmintona, to tylko z Badmintomanią!”

Artur Różycki

„Najlepsi!!! Tylko z nimi osiągniesz dobre wyniki! Świetna atmosfera, profesjonalni trenerzy! Mistrzowie :-)”

Miguel del Bosque

„WSZYSTKO SUPER!!! Nawet zakwasy są najlepszej jakości :-)”

Magdalena Wysocka

„Baardzo profesjonalni trenerzy i świetna organizacja. Polecam szkołę Badmintomania!”

Joanna Lazer