TRENERZY BADMINTOMANII! - najlepszy zespół trenerów badmintona w Warszawie

Trenerzy Badmintomanii! to profesjonaliści dla dzieci, młodzieży i dorosłych! Uczestniczą w szkoleniach w Polsce i za granicą, śledzą i wprowadzają najnowsze trendy w treningu badmintona. Wszystko to po to, aby prowadzić zajęcia badmintona na najwyższym poziomie! Na naszych treningach spotkasz trenerów, którzy swoim doświadczeniem i umiejętnościami pomogą Tobie i Twojemu dziecku osiągnąć Wasze sportowe sukcesy.

Gwarantujemy poprawę umiejętności badmintonowych i podniesienie poziomu ogólnej sprawności fizycznej!

 

NASZ ZESPÓŁ:

Anna Ciok trenerka badmintona Warszawa

dr Anna Ciok (Szymańska)

Doktor AWF, trenerka certyfikowana przez Światową Federację Badmintona (BWF Coach Level 1 i 2), trenerka II klasy PZBad, uczestniczka szkoleń organizowanych przez Europejską i Światową Federację Badmintona, trenera niemieckiej kadry narodowej - Diemo Ruhnow oraz byłego trenera kadry narodowej Koreii, Japonii i Polski - Kim Young Man'a. Tutor programu wdrażającego badmintona do szkół - Shuttle Time oraz tłumaczka materiałów szkoleniowych do nauki badmintona - Shuttle Time. Uczestniczka wielu konsultacji trenerskich w certyfikowanym przez Badminton Europe Ośrodku Szkoleniowym w Odense (Dania).

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, była zawodniczka kadry narodowej, drużynowa wicemistrzyni Europy, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, drużynowa wicemistrzyni Akademickich Mistrzostw Polski 2015 i 2017. Od 2007 roku jest trenerką w klubie AZS Uniwersytet Warszawski, gdzie prowadzi treningi z dziećmi oraz dorosłymi na każdym poziomie zaawansowania. W 2011 roku założyła Akademię Badmintona - Badmintomania!, gdzie prowadzi głównie zajęcia dla dzieci i młodzieży.

Zamieszczamy krótki wywiad z 2012 roku z naszą trenerką w TV ZIG ZAP - zobacz tutaj.

Adam Ciok trener badmintona Warszawa

Adam Ciok

Trener certyfikowany przez Światową Federację Badmintona (BWF Coach Level 1 i 2). Prowadzi treningi indywidualne i grupowe na każdym poziomie zaawansowania, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Tutor programu wdrażającego badmintona do szkół - Shuttle Time. Uczestnik szkoleń organizowanych przez Europejską i Światową Federację Badmintona, trenera niemieckiej kadry narodowej - Diemo Ruhnow oraz byłego trenera kadry narodowej Koreii, Japonii i Polski - Kim Young Man'a. Swoje doświadczenia i wiedzę na temat badmintona miał okazję poszerzać również w certyfikowanym przez Badminton Europe Ośrodku Szkoleniowym w Odense (Dania).

Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, akademicki mistrz Polski, medalista turniejów międzynarodowych, drużynowy wicemistrz Akademickich Mistrzostw Polski 2015. Reprezentant Polski i członek kadry narodowej w latach 2009 - 2011. Swoją zawodniczą przygodę z badmintonem rozpoczął  w 2000 roku, trenując w uczniowskim klubie sportowym Dwójka Wesoła, później w AZS UW.

Emilia Korpus trenerka badmintona Warszawa

Emilia Korpus

Przygodę z badmintonem zaczęła w wieku 9 lat w klubie MLKS Solec Kujawski. W ciągu swojej kariery sportowej brała udział w licznych turniejach krajowych i międzynarodowych. Była członkiem kadry narodowej. Jest wielokrotną medalistką Akademickich oraz Indywidualnych Mistrzostw Polski. Wicemistrzyni Młodzieżowych Mistrzostw Polski 2015 i drużynowa wicemistrzyni Akademickich Mistrzostw Polski 2015. W 2015 roku uczestniczyła w konferencji trenerów badmintona prowadzoną przez A. Clarka. W 2016 roku zdobyła uprawnienia instruktorskie w badmintonie. Jest studentką chemii na Uniwersytecie Warszawskim. Emilka prowadzi zajęcia indywidualne, jak i grupowe na każdym poziomie zaawansowania. Natomiast największą przyjemność sprawia jej praca z dziećmi.

Jak sama mówi sport dla niej jest spełnieniem osobistym, ale również sposobem na odreagowanie wielu złych emocji.

Dominik Stebnicki trener badmintona Warszawa

Dominik Stebnicki

Trener certyfikowany przez Światową Federację Badmintona (BWF Coach Level 1), reprezentant Polski na Mistrzostwach Europy Juniorow w 2013 roku, były członek kadry narodowej, wielokrotny medalista turniejów w Polsce i zagranicą (w tym Mistrz Polski (OOM 2010), Międzynarodowy Wicemistrz Słowacji Juniorów (2012) i Międzynarodowy Mistrz Czech Juniorów (2012)). Swoją przygodę z badmintonem rozpoczął w klubie "Technik" Głubczyce, gdzie jako zawodnik zdobył tytuły Drużynowego Mistrza (2010/2011) i Wicemistrza Polski (2011/2012). W sezonie 2015/2016 jako student Uniwersytetu Opolskiego uzyskał tytuł Akademickiego Mistrza Polski. Aktualnie prowadzi treningi głownie z dorosłymi, gdzie zaraża innych zawodników swoją pasją.

Wolny czas spędza na oglądaniu seriali, czytaniu artykułów popularnonaukowych oraz horrorów.

Michał Zachewicz trener badmintona Warszawa

Michał Zachewicz

Certyfikowany przez PZBad instruktor badmintona. Swoją przygodę z badmintonem rozpoczął w 1998 r. w klubie AZS Warszawa. Multimedalista turniejów o zasięgu Wojewódzkim oraz Ogólnopolskim. Srebrny medalista Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych oraz brązowy medalista Młodzieżowych MP. Brązowy medalista międzynarodowych mistrzostw Chorwacji, były reprezentant kadry Polski juniorów. Od 2012 r. zaczął zmagania jako trener co okazało się jego życiową pasją.

Wolny czas lubi spędzać ze znajomymi, słuchając muzyki elektronicznej oraz szlifując swoje umiejętności w różnych sportach rakietowych.

Anna Debska badmintona Warszawa

Anna Stebnicka

Medalistka Mistrzostw Polski, studentka edukacji wczesnoszkolnej na UW.

Badmintonową przygodę rozpoczęła w wieku 9 lat. Od początku kariery zdobywała medale na turniejach krajowych, a w późniejszych latach reprezentowała Polskę na turniejach międzynarodowych (w tym Mistrzostwa Europy do lat 17 w Portugalii). Jej największymi osiągnięciami są medale na Mistrzostwach Polski: brąz w grze podwójnej w 2010 roku, złoto w grze podwójnej i brąz w grze mieszanej w 2011 roku, a także brąz w grze pojedynczej w 2013 roku. Ponadto od października 2015 roku studiuje edukację wczesnoszkolną na Uniwersytecie Warszawskim i planuje w przyszłości pracować z dziećmi.

Jej poza badmintonowymi zainteresowaniami są przede wszystkim podróże. Ciągle planuje nowe wyjazdy i nigdy nie ma dość. Poza tym w wolnych chwilach ogląda seriale, filmy, czyta książki i słucha muzyki, głownie Indie rocka i rocka alternatywnego.

Marcin Kołodziejek trenerka badmintona Warszawa

Marcin Kołodziejek

Instruktor badmintona oraz student Telekomunikacji na Politechnice Warszawskiej. Prowadzi treningi indywidualne i grupowe na każdym poziomie zaawansowania, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, medalista turniejów krajowych oraz międzynarodowych. Były członek kadry narodowej. Swoją zawodniczą przygodę z badmintonem rozpoczął w 2002 roku w Garwolinie. Przez wiele lat reprezentant klubu MKS Garwolin oraz AZS UW Warszawa. W 2014 roku uzyskał uprawnienia instruktorskie Polskiego Związku Badmintona.

Marcin jest osobą pozytywnie nastawioną do życia, ostatnio zgłębiającą tajniki psychologii (także tej sportowej). W wolnej chwili jest sympatykiem kryminałów, w szczególności twórczości Harlana Cobena. Ponadto pasjonat technologii telekomunikacyjnych oraz elektroniki.

Tomasz Mądry trener badmintona Warszawa

Tomasz Mądry

Przygodę z badmintonem zaczął relatywnie późno, bo dopiero w wieku 12 lat. Od razu jednak pokochał ten sport całym sercem. W 2015 roku ukończył kurs instruktorski i od tamtej pory prowadzi treningi z dziećmi i z dorosłymi. Poza trenerską karierą, sam jeszcze trenuje w sekcji AZS Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2015 roku jest również ewidencjonowanym sędzią.

Poza badmintonem fanatyk jazdy stopem (szczególnie na wschodzie), miłośnik gór i zapalony kinoman. Jego marzeniem jest ukończenie IRONMAN Triathlonu, przejechanie Ameryki Północnej od wschodniego do zachodniego wybrzeża i wyszkolenie przyszłych olimpijczyków. Student ekonomii i matematyki (MSEMat) na Uniwersytecie Warszawskim.

Karolina Jelińska trener badmintona Warszawa

Karolina Jelińska

Zawodniczka AZS WAT Warszawa od 2006r. Wielokrotna medalistka krajowych turniejów i WOM, uczestniczka Mistrzostw Polski i OOM. Reprezentantka Polski na zawodach międzynarodowych (Chorwacja, Słowacja), członek kadry Mazowsza. Największe osiągnięcia to: Wicemistrzostwo Polski Seniorów (2020), Mistrzostwo i Wicemistrzostwo Polski AZS (2007, 2009, 2010, 2011, 2013, 2014) Akademickie Mistrzostwo Warszawy i Mazowsza (2012/2013, 2013/2014, 2016/2017) i Wicemistrzostwo (2015/2016). Skończyła studia na WAT z tytułem mgr inż. na wydziale Inżynierii Lądowej i Geodezji.

Z zamiłowania sędzia. W 2019 ukończyła kurs sędziowski i od tego czasu aktywnie rozstrzyga sporne lotki podczas zawodów. Karolina uważa, że nic tak nie daje wytchnienia od codziennych obowiązków jak badminton, a tym bardziej możliwość uczenia i obserwowania postępów innych.

Michał Matysiak trener badmintona Warszawa

Michał Matysiak

Aktualny członek Młodzieżowej Kadry Narodowej. Mistrz Polski Juniorów 2017 oraz uczestnik Mistrzostw Europy Juniorów 2018. Swoje treningi zaczął w podwarszawskim Zalesiu Górnym w wieku 7 lat. Już w kategorii do lat 13 sięgnął po swoje pierwsze medale Mistrzostw Polski w singlu oraz w deblu. Razem ma ich już kilkanaście, a w planach kolejne. Aktualnie reprezentuje Politechnikę Gdańską w ekstralidze badmintona.

Poza kontynuowaniem swojej kariery jako zawodnik, studiuje dietetykę, a także sprawdza się jako trener.

Anastasiia Kosenchuk trenerka badmintona Warszawa

Anastasiia Kosenchuk

Medalistka Mistrzostw Polski, podczas ostatnich swoich mistrzostw w 2022 roku zajęła 2 miejsce w grze pojedynczej i 3 miejsce w grze mieszanej. Rodzice Nastki są trenerami, więc od dziecka była związana z badmintonem. Po przeprowadzce do polski zaczęła trenować zawodniczo, a w gimnazjum i liceum postawiła na sport, przeprowadzając się do Białegostoku do Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży (OSSM). W czasie trenowania w OSSM wygrywała liczne turnieje międzynarodowe i krajowe oraz kilka medali Mistrzostw Polski. Od 2017 roku była członkinią kadry narodowej młodzików, juniorów młodszych a później juniorów. W trakcie nauki w liceum grała w polskiej Ekstralidze badmintona, a aktualnie gra we francuskiej lidze badmintona.

Studentka Publikowania Współczesnego na Uniwersytecie Warszawskim, a w wolnym czasie czyta książki, szczególnie powieści, literaturę faktu i dystopie. Interesuje się kryminalistyką, psychologią i uwielbia tatuaże. W przyszłości chce otworzyć wydawnictwo i tworzyć książki artystyczne.

Kacper Zychowicz trener badmintona Warszawa

Kacper Zychowicz

Wielokrotny medalista turniejów krajowych oraz uczestnik prestiżowych zawodów międzynarodowych i mistrzostw Polski zarówno w kategorii Juniorów, jak i Elity. Jego profesjonalne przygotowanie obejmuje 10 lat intensywnych treningów, podczas których doskonalił swoje umiejętności pod okiem bardzo utytułowanych trenerów zarówno z Polski, jak i z Korei oraz Anglii. Kacper zdobywał cenne doświadczenie w klubach, takich jak ABRM Warszawa oraz OSSM Warszawa, gdzie był częścią Ośrodka Kadry Narodowej. Aktualnie, kontynuuje swoją pasję i zaangażowanie w badmintona jako zawodnik akademickiego klubu AZS UW, osiągając m.in. 4. miejsce na Akademickich Mistrzostwach Polski.

Od małego interesuję się głównie sportem ale poza tym aktualnie studiuje Finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Warszawskim.

Jacob Toczek trener badmintona Warszawa

Jacob Toczek

Złoty medalista Mistrzostw Polski w grze podwójnej, medalista turniejów międzynarodowych, były członek kadry narodowej juniora młodszego. Przygodę z badmintonem zaczął w wieku 10 lat w BKB Set Mazańcowice i tam trenował cała karierę. Obecnie wciąż związany z badmintonem.

Student kierunku Finanse i Rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej. Chce rozwijać się zarówno w kierunku swojej sportowej pasji jak i w branży finansowej.

Aktualnie szukamy osób chcących dołączyć do naszego trenerskiego B! Team’u - więcej szczegółów.

Certyfikaty naszych trenerów: