Nasi zawodnicy w miniony weekend spędzili na turniejach w kraju oraz w Austrii i Słowenii!

Turniejowy weekend z badmintonem - Austria, Słowenia, Polska

Zawodnicy z sekcji badmintona AZS Uniwersytet Warszawski mają za sobą bardzo turniejowy weekend!

Andrzej Niczyporuk startował w turnieju w Austrii, gdzie po wygranych pierwszych rundach niestety przegrał singla z Justin Seibel (Niemcy), a w miksie w parze z Darią Zimnol tym razem musieli uznać wyższość czeskiej pary Adam Šulc i Soňa Hořínková. Kolejne doświadczenia z międzynarodowego turnieju zebrane, teraz wracamy do treningów i przygotowujemy się do nadchodzących mistrzostw świata w Kanadzie.

Hania Niczyporuk brała udział w turnieju na Słowenii, gdzie m. in. w grupie wygrała z rozstawioną z numerem 5/8 zawodniczką z Austrii, następnie niestety po 3 wyrównanych setach przegrała z Sarah Dlapka (Austria) zajmując finalnie 9 miejsce w turnieju. W grze podwójnej w parze z Kają Naumczyk dziewczynki zajęły również 9 miejsce.

Sonia Żwan, Lena Makowska, Anna Jagnus, Karol Jagnus, Antonii Jadczak, Wiktor Trzmielowski walczyli na Grand Prix Pragi-Południe i wrócili aż z 8 medalami! Sonia złoto w singlu i brąz w mikście w parze z Antkiem, Lena srebro w singlu, srebro w mikście w parze z Karolem i srebro w deblu w parze z Anią

Szczegółowe wyniki turniejów można znaleźć tutaj:

Austrian U17 International 2018

24. TEM Slovenia Youth International 2018

2018.10.20 Warszawa STM STMM

Gratulacje!!!

CHE Finance Soflab Casada Polska