Lista zgłoszeń do turnieju badmintona w Warszawie Badmintomania! Cup 10.12.2023r.
- B! CUP:
- SINGIEL MĘŻCZYZN A (najbardziej zaawansowana)
1. Piotr JEŻEWSKI
2. Bartosz ORŁOWSKI
3. Marek BOCHEŃSKI
4. Wiktor BATOGOWSKI
5. Antoni JADCZAK
6. Łukasz PACYNA
7. Jacek KARAŚ
8. Piotr GAJEWSKI
9. Mikołaj HORBULEWICZ
10. Kacper ZYCHOWICZ
11. Michał ARTYMIAK
12. Wiktor TRZMIELOWSKI
- SINGIEL MĘŻCZYZN B
1. Zdzisław IDZIASZEK
2. Marcel PLISZKA
3. Paweł KLUS
4. Piotr ORZECHOWSKI
5. Marcin LASKOWSKI
6. Mateusz LASKOWSKI
7. Tomek STACHOWICZ
8. Patryk RAGAN
9. Jan RAWA
10. Wojtek PILIP
11. Adam WOŹNIAKOWSKI
12. Patryk ŚLEDZIŃSKI
13. Tomek KOSTRZEWSKI
14. Marcin BĄBA
15. Marek BOGUSZ
16. Marcin KULESZA
- SINGIEL MĘŻCZYZN C
1. Andrzej KOTARBA
2. Jan OKRASKA
3. Bartosz ZAWADZKI
4. Mateusz LIS
5. Maciej MARKOWSKI
6. Marcin ŁUCZYWEK
7. Antoni NOWICKI
8. Mariusz MICHALSKI
9. Adam CHRUPEK
10. Mariusz MICHALIK
11. Samuel RAMA
12. Mateusz DOMAŃSKI
13. Maksymilian ZIÓŁKOWSKI
14. Patryk KULTYS
15. Krzysiek ŻACZKIEWICZ
16. Michał ADAMSKI
- DEBEL KOBIET
1. Ola BARANOWSKA
Marcysia JĘDRYCH
2. Kasia WIELUŃSKA
Anna SZYMAŃCZYK
3. Ewelina BULIK
Gosia OSZUP
4. Hania LUDWICZAK
Ewa OSSOWSKA
5. Monika NAWROT
Agnieszka STROK
6. Anna GRANAT
Anna ORLONEK
7. Franciszka SADY
Lena STACHOWICZ
8. Milenia CZERNIAWKO
Ania GRAMS-SZALACHA
9. Kasia KOŁODZIEJEK
Agata MALEC
10. Małgorzata JAWORSKA
Magdalena KAMIEŃ
- DEBEL OPEN PRO
1. Piotr JEŻEWSKI
Kacper ZYCHOWICZ
2. Artur CYGAN
Paweł KSIĄŻEK
3. Wiktor BATOGOWSKI
Wiktor TRZMIELOWSKI
4. Łukasz PACYNA
Wiktor SAŁEK
5. Mikołaj HORBULEWICZ
Jacek KARAŚ
6. Szymon GŁUCHOWSKI
Robert ROSZAK - KASZA
7. Yanbin HUANG
Tomek STRZELCZYK
- DEBEL MĘŻCZYZN B
1. Zbigniew ŁAGOWSKI
Tomasz PYRCAK
2. Łukasz JADCZAK
Mirosław STEĆ
3. Marcin BIŃKOWSKI
Marcin KULESZA
4. Jan OKRASKA
Mikołaj SZCZEPANKIEWICZ
5. Bartosz ORŁOWSKI
Marcin ZWOLIŃSKI
6. Marek BODNAR
Marcin PAKUŁA
7. Marcin LASKOWSKI
Mateusz LASKOWSKI
8. Piotr GAJEWSKI
Patryk ŚLEDZIŃSKI
9. Marta SICZEK
Darek SICZEK
10. Andrzej KOTARBA
Wiktor KOTARBA
11. Jakub RACZ
Rafał SAŁEK
12. Oleksandr PROKOPIV
Jan RAWA
13. Antoni JADCZAK
Karol JAGNUS
14. Karol BĘBAS
Cezary GAJEWSKI
15. Michał ADAMSKI
Mariusz MICHALSKI
- MIXT A
1. Marcin CHARLIŃSKI
Marcysia JĘDRYCH
2. Monika STAWIKOWSKA
Mikołaj SZCZEPANKIEWICZ
3. Tomek STRZELCZYK
Kasia WIELUŃSKA
4. Ola BARANOWSKA
Maciej RATAJ
5. Cezary GAJEWSKI
Ewa OSSOWSKA
- MIXT B
1. Mirosława ŻYTKOWSKA
Wojtek PILIP
2. Łukasz JADCZAK
Kasia KOŁODZIEJEK
3. Mariusz LACHOWICZ
Marta SICZEK
4. Agata MALEC
Marcin ZWOLIŃSKI
5. Marek BODNAR
Bogusia MALARZ
6. Marek BOGUSZ
Anna GRANAT
7. Milena GRZEBUŁA
Kazik GRZESZKOWIAK
8. Konrad KACZOR
Magdalena RADZIUK
9. Jacek CZEREMUŻYŃSKI
Gabriela OWCZAREK
10. Jakub RACZ
Natalia ROHNKA
11. Małgorzata JAWORSKA
Adam WOŹNIAKOWSKI
12. Magda ZATORSKA
Rafał SAŁEK
13. Franciszka SADY
Roman STACHOWICZ
- MIXT C
1. Maciej MARKOWSKI
Agnieszka STROK
2. Agnieszka MONIK
Arek MONIK
3. Mateusz LIS
Dominika PODGÓRSKA-LIS
4. Paweł MICHALAK
Gosia OSZUP
5. Tamara NEHRUB
Oleksandr PROKOPIV
6. Marcin JASIŃSKI
Magda NIKIEL-TUCHOLSKA
7. Grzegorz BER
Ewelina BULIK
8. Tomek KOSIERADZKI
Marysia NIEDZIELKO
9. Mariusz KANIA
Ola KRAUSE
10. Anna ORLONEK
Przemysław ORLONEK
- B! JUNIOR CUP:
- JUNIOR A - CHŁOPCY
1. Wiktor KOTARBA (2008)
2. Mikołaj WÓJTOWICZ
3. Michał JAWORSKI (2011)
4. Szymon BYRTEK (2009)
5. Kajtek SZTANDAR - SZTANDERSKI (2013)
6. Franciszek JÓZWIK (2009)
- JUNIOR A - DZIEWCZYNY
1. Basia KUCA (2010)
2. Laura NYCZ (2009)
Przypominamy, że w turnieju B! Cup obowiązuje limit przyjmowanych zgłoszeń:
- 45 singlistów/singlistek (45 = max suma zgłoszeń w 4 kategoriach: singiel mężczyzn A, singiel mężczyzn B, singiel mężczyzn C, singiel kobiet),
- 60 par (60 = max suma zgłoszeń w 5 kategoriach: debel kobiet, debel OPEN PRO, debel mężczyzn B, mixt A, mixt B),
- 30 zawodników w kategoriach Junior (30 = max suma zgłoszeń w 3 kategoriach: singiel Junior A, singiel Junior B i singiel Junior C).
Termin zgłoszeń do B! Cup i B! Junior Cup mija 07.12.2023 r. (czwartek), godz. 20.00.
W przypadku wycofania się z turnieju po terminie zgłoszeń osoba jest zobowiązana do znalezienia zastępstwa w swojej kategorii/kategoriach lub do uregulowania należnego wpisowego.
Zapisaliśmy 43/45 singlistów i singlistek, 60/60 par i 8/30 zawodników w kategoriach Junior.
Ostatnia aktualizacja: 04.12.2023 godz. 22:10